Rozstrzygnięcie wewnątrzprzedszkolnego konkursu "W Świecie Wartości"

W dniu 15.04.2022rok odbył się finał wewnątrzprzedszkolnego konkursu plastycznego pt. ,,W Świecie Wartości”.

Celem konkursu organizowanego w ramach ,,Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021–2025” było promowanie wśród dzieci wartości wynikających z literatury dziecięcej tj; Roztropność, Sprawiedliwość, Męstwo oraz Umiarkowanie.

Tego dnia dzieci miały okazję wysłuchać opowiadania pt. ,,Na ratunek wiośnie” czytanego przez zaproszonego gościa – Panią Jolantę Cesarz z Biblioteki Miejskiej w Myszkowie. Dzieci zauroczone opowiadaniem, chętnie odpowiadały na wszystkie pytania Pani Joli. Następnie po wesołej zabawie muzyczno - ruchowej odbyło się uroczyste ogłoszenie zwycięzców konkursu oraz wręczenie dyplomów wraz z świątecznymi upominkami.

Składamy serdeczne gratulacje wszystkim uczestnikom konkursu:

Grupa ,,Żabki”- Miłosz Koral, Tomasz Morel

Grupa ,,Pszczółki” - Michał Dzierżyński, Masza Dimitrienka

Grupa ,,Motylki” – Adam Sendla, Szymon Chorąży, Lena Pasternak, Blanka Jarosz

Grupa ,,Biedronki” – Alicja Niepsuj, Maja Skorek, Alicja Cyran, Florencja Kaźmierczak